В Ужгороді відбулася спільна нарада представників поліції та «Центру пробації»

Про питання співпраці між державною установою «Центр пробації» та Головним управлінням Національної поліції в Закарпатські області поговорили працівники філії Центру пробації з начальником ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП області.

 

Вчора, 8 жовтня, відбулася робоча нарада працівників філії державної установи Центру пробації в Закарпатській області та начальника сектору ювенальної превенції підполковника поліції Андрія Курти. Основне питання зустрічі – обговорення проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх, які перебувають на профілактичному обліку в органах пробації та поліції. Мета такої роботи — попередження скоєння повторних злочинів.

«Профілактичну роботу з неповнолітніми працівники поліції проводять систематично. Особлива увага приділяється тим неповнолітнім, які з тих ти інших причин скоїли правопорушення та уже перебувають на профілактичному обліку в органам поліції та Центру пробації. Поліцейські проводять профілактичні бесіди з дітьми, їхніми батьками та особами що разом проживають, щоб попередити скоєння повторних злочинів, а найголовніше, щоб допомогти кожній дитині стати законослухняним громадянином України в майбутньому», – зазначив начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття Андрій Курта.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області