Завдяки конструктивній роботі закарпатських нардепів в регіоні відновлюються важливі автошляхи

Зекономити час. Із Чопа в напрямку до Мукачева здійснюють капітальний ремонт дороги. Новенький асфальт виклали уже у кількох населених пунктах. Нещодавно ремонт завершили у селі Велика Добронь.
 
Ремонт дороги з Чопа в напрямку до Мукачева триває ще із початку літа. Наприкінці червня вже на окремих ділянках новий асфальт поклали. Наразі капітальний ремонт завершили і у селі Велика Добронь.
Проект розрахований на два роки. Згідно із планом капітального ремонту дороги М24, асфальтно-бетонне покриття на черзі мають прокласти ще в селах Чомонин, Страбічово, Ключарки та в районі Паланок у Мукачеві. І вже незабаром краяни зможуть їздити від Мукачева до Чопа новенькою та коротшою на 22 кілометри дорогою.

Нагадаємо, ремонт центральної дороги з Чопа до Мукачева здійснюється завдяки конструктивній співпраці з укравтодором закарпатських народних депутатів Василя Петьовки, Валерія Лунченка та Роберта Горвата, які у своїх зверненнях цей напрямок вказали пріоритетним. За їхніми словами, оновлення цього автошляху дасть змогу значно покращити логістику.