Ужгородським студентам розкажуть про можливості навчання у Сполучених Штатах

10 жовтня о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр. Свободи, 16, 1-й поверх) в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” відбудеться презентація програми Global UGRAD.

 

Бажаєте навчатися у США, але бракує знань як цього досягти? Відвідайте презентацію, щоб довідатися про процес вступу, фінансування своєї освіти та послуги, що їх надають центри EducationUSA.

Ця презентація складається з двох частин: перша частина присвячена програмі Global UGRAD – це програма, що фінансується та адмініструється урядом Сполучених Штатів Америки та організацією World Learning. Програма надає повну стипендію студентам 1-3 курсів для навчання в університетах та коледжах США протягом одного академічного семестру за будь-якими спеціальностями без отримання академічного ступеня.

Під час другої частини презентації буде розглядатися процес вступу в американські коледжі та університети, а також зможете почути відповіді на свої  запитання щодо освіти в США та процесу вступу.

Доповідачі:
Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань культури Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки;
Андрій Гаталяк, радник із питань вищої освіти у США мережі EducationUSA; керівник Львівського центру “Освіта”

На презентації, також, буде присутній Майкл Хекет (Michael Hacket), заступник Аташе з питань культури Посольства США в Україні

Вхід вільний!