“Сміттєвий бойкот” села Ключарки закінчився (ВІДЕО)

Епопея із сміттям у селі Ключарки Мукачівського району нарешті закінчилася. Із 26 липня тут не вивозили сміття. Місцеві кажуть, не можуть повірити, що сьогодні, 4 жовтня, вивіз відновили.

 
Із 26 липня неодноразові звернення, запити у різні інстанції, ходіння за тікаючими чиновниками, акції протесту – все внаслідок того, що вивіз сміття із села Ключарки припинили, знайшли ніби біологічні відходи у пакеті із сміттям.

За майже 3 місяці, люди палили сміття, хтось викидав у канави, а хтось віз його у Мукачево. Це підтверджують і самі місцеві.

Серед версій, чому сміття не вивозили, у більшості людей думка, що це тиск на громаду села через небажання приєднуватись до Мукачева. У голови села Зоряни Павлик з’явилася і версія, чому вивозити сміття знову почали: скоро будуть вибори, і ЄЦ буде просити , щоб за них голосували.

За словами сільського голови, вивозити відходи із їхнього села погодилась компанія АВЕ з Ужгорода. Місцеві стверджують, що за усі місяці, коли сміття від них не забирали, жодної пропозиції щодо вирішення проблеми не від кого не отримували.

Люди кажуть, щасливі, що ця історія закінчилася хеппі-ендом, також висловлюють подяку ЗМІ, адже саме завдяки розголосу вдалося вирішити проблему. Жителі Ключарок сподіваються, що заручниками подібних ситуацій вони більше ніколи не стануть. Люди кажуть: справедливість є, тільки за неї потрібно боротися.