Розкрадання бюджетних коштів на ремонті ужгородської вулиці намагаються приховати (ФОТО)

Сьогодні в м. Ужгород було перекрито вулицю Панаса Мирного.

 

Нещодавно журналісти повідомляли про неякісний капремонт цієї локації. Вартість робіт, виконаних Будівельної компанією “Антрол” – 1.5 млн грн. На диво журналістів, виявилося, що викладену підрядником бруківку можна легко витягнути руками.

 

Після резонансу в засобах масової інформації, громадські активісти звернулися до органів прокуратури з проханням ініціювати експертизу ремонту дорожнього покриття та відкрити кримінальне провадження на посадових осіб місцевої ради Ужгорода та представників підрядної організації.

 
Сьогодні, через розголос у ЗМІ, ужгородські чиновники перекрили згадувану ділянку та завезли кілька “кубів”
щебеневої основи для засипки швів. Хоча підписання актів виконаних робіт та перерахування коштів підряднику відбулося ще пів року назад!

В даному контексті варто зауважити, що підсипка цього матеріалу являється частиною підготівельних, до вимощення бруківки, робіт.

Враховуючи те, що 90% повністю неякісно перекладеної бруківки фірма не закуповувала, а просто переклала стару, виникає запитання – за що підряднику взагалі перерахували 1.5 млн грн?

Більше того, бюджетні кошти було перераховано БК Антрол, а нині на вулиці працюють представники комунальних служб міста.