На автошляхах Іршавщини ям та вибоїн поменшало (ВІДЕО)

На найбільш проблемних ділянках районних доріг зробили середньо-поточний ремонт. Про це повідомили в районній адміністрації.

 
У селі Вільхівка при виїзді на головний автошлях Мукачево – Рогатин нове покриття з’явилось кілька днів тому. Місцеві не натішаться. Кажуть, про таку дорогу могли лише мріяти. На дорозі до села Ільниця теж з’явилась ділянка зі свіжим покриттям.

А от дорога від Іршавського села Кам’янське до Берегова досі у жахливому стані. Кілька кілометрів покриття тут відновили, однак значна частина залишається вкрита ямами. В районній державній адміністрації кажуть, кошти на ремонт цього автошляху знайдуть. Адже він дійсно стратегічно важливий для району.

За словами голови РДА Олександра Горіна, цього року активно взялись ремонтувати найбільш проблемні ділянки районних доріг. На відновлювальні роботи кошти виділялись переважно з дорожнього фонду. Мова іде про 8 млн. 200 тис. Десь роботи ще тривають, на окремих ділянках – вже закінчені. Всього у цьому списку 7 автошляхів.

Відновили покриття на найбільш проблемних ділянках дороги сполученням Іршава – Ільниця – Осій – Білки – Великий Раковець – Вільхівка. Районні дороги обласного значення також не залишаться без ремонту. На цю дорогу фінансування буде надходити з Державного фонду регіонального розвитку. Цього року в районі розраховують зробити по максимуму та освоїти усі виділені на автошляхи кошти.