Область готується до інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з підготовки щорічного інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи», який пройде в Ужгороді 10 жовтня.


 
Участь у заході взяли представники департаментів облдержадміністрації: агропромислового комплексу та економічного розвитку і торгівлі, підприємств виноробної галузі, експерти агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва.

На засіданні обговорили та визначили основні питання, які розглядатимуться на панельних дискусіях форуму. Їхня тематика охопить такі напрямки – «Законодавчі можливості: вирішення актуальних питань виноробної галузі», «Вино та винні дегустації: як правильно сформувати туристичний продукт на прикладі Закарпатської області», «Міжнародний досвід у виноробстві та продажах: практичні кейси».

Цьогорічний Форум об’єднає в обговореннях нагальних галузевих питань та проектів вітчизняних урядовців та парламентарів, представників дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат, бізнесових кіл, керівників виноробних підприємств краю, інших регіонів України, закордоння.

Інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» розпочне свою роботу о 10:00 10 жовтня в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» за адресою: вул. Ференца Ракоці, 2.

Зареєструватися для участі можна за посиланням http://invest-forum.com.ua.