Меморандум про співробітництво: Vodafone Україна здійснюватиме цільове оповіщення населення Закарпаття

У вівторок, 2 жовтня, у камінній залі Закарпатської ОДА відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Закарпатською обласною державною адміністрацією та ПрАТ «ВФ Україна» ТМ Vodafone.

 

– Ми завжди відкриті до конструктивної співпраці. Зокрема, маємо значну зацікавленість у провадженні технологій зв’язку та якісного інтернет-покриття у гірській місцевості та віддалених районах області. Це важливо як для туристичної галузі області, так і актуально, наприклад, для новацій у медичній сфері, що передбачають обов’язкову наявність інтернету в амбулаторіях, – зазначив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який також додав, що на сьогодні лише 48% території області має доступ до мережі Інтернет.

Сторони спільно домовилися продовжувати взаємодію з питань подальшого удосконалення та розвитку мережі мобільного зв’язку в області, засобів і способів передачі даних для збільшення кількості і швидкості інформування населення області про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

– Завдяки створеній схемі СМС-інформування, розробленій Vodafone Україна спільно із Закарпатською облдержадміністрацією, ми зможемо, у разі потреби, швидко й адресно сповіщати наших абонентів про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на території області. Зважаючи на те, що понад 600 тисяч мешканців Закарпаття є абонентами Vodafone, більша частина населення регіону зможе отримувати оперативну та надійну інформацію, – прокоментував підписання меморандуму заступник генерального директора Vodafone Україна Костянтин Воробйов.

Також представник мобільного оператора визначив одним із пріоритетних завдань на 2018-2019 роки забезпечення та розвиток мережі 4G-зв’язку європейської якості на Закарпатті.