Село Ключарки перетворюється на сміттєзвалище (ВІДЕО)

Сміття з села Ключарки на Мукачівщині не вивозять вже третій місяць. Причому проблему не можуть вирішити ні з підприємством-надавачем послуг – ТОВ «АВЕ-Мукачево», ні з Мукачівської міською владою, ні з районним депутатом від цього округу.

Час іде, відходи накопичуються, куди людям їх дівати – ніхто з чиновників не дає поради. Назріває екологічна катастрофа. А місцеві жителі у відчаї.

Вже три місяці село Ключарки, що на Мукачівщині, на слуху: тут не вивозять сміття, мотивуючи, що нібито знайшли біологічні відходи. Поцікавилися, куди ж люди дівають відходи. Одні збирають, інші закопують, хтось спалює або відвозить в інше село. А тим часом околиці Ключарок перетворюються на сміттєзвалища, так і до екологічної катастрофи недалеко.

Що тільки місцеві жителі не робили – зверталися до сільської ради, до районного депутата від їхнього округу, до Мукачівської міської ради. Навіть, блокували виїзд сміттєвозів підприємства – надавача послуг – ТОВ «АВЕ – Мукачево», проте. Як то кажуть, віз і досі там. Проблема досі не вирішена.

Місцеві жителі обурені: на полігон вивозять сміття не тільки з Мукачівщини, а сусіднього Виноградівського району, проте не з Ключарок. У наш час така ситуація просто неприпустима – вважає і депутат Мукачівської міської ради Олег Казибрід. Міському голові запропонували вирішити конфлікт з громадою села Ключарки. Люди сподіваються, що так і буде!