На Закарпатті планують закрити 10 залізничних станцій вантажних перевезень

Лист із таким проханням надійшов до голови ОДА від Ужгородської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Українська залізниця». У підприємстві кажуть, усе – з метою оптимізації роботи транспорту та зменшення збитків.

 
Йдеться про станції ВеликийБерезний, Жорнава, Есень, Чорнотисів, Рокосів, Боржава, Буштино, Тячів, Солотвино та Кольчино. До прикладу, станція в Кольчині безперервно працює уже більше 70-ти років.
Кольчинський селищний голова Микола Дуб каже: закриття їхньої станції негативно вплине не тільки на населений пункт, а й на район та область. Селищна рада щомісяця від підприємців отримує до 50 тисяч гривень за користування землю. На думку селищного голови, закривати станцію недоцільно. До того ж збитковою назвати її не можна.

А якщо «Укрзалізниця» таки закриє станцію, підприємці не працюватимуть на території селища. Складнощі виникають уже відтепер.

Журналісти телеканалу «М-Студіо» зв’язалися із прес-службою ПАТ «Укрзалізниця». Однак інформацію з цього питання одразу отримати не вдалося. Від редакції інформаційний запит буде надіслано найближчим часом, та поки керівництво області наголошує на одному: Закарпатська ОДА категорично проти закриття будь-яких виробничих об′єктів на території області, в першу чергу, інфраструктурних.