Жителі вулиць Золотої, Лобачевського та Барканюка обурюються тезі Ужгородських чиновників щодо європейського міста (ФОТО)

Затишний мірорайончик розсташувався одразу поруч з однією з основних дорожніх артерій міста.

 

Повернувши з вулиці Гагаріна, заїжджаємо в тихий райончик – одно- та двохповерхові будиночки, привітливі сусіди, шуму від головної дороги зовсім не чути.

Всю картину псує стан доріг. В дощову погоду вулички нагадують зображення з відеосюжетів про російську “глубинку”.

Ось, до прикладу, вулиця Золота. Вигляд вулиці зовсім не відповідає її гарній назві.

Жителі вулиці кажуть, що зусиль місцевої влади вистачило тільки на підсипку ґрунту щебінем. Результати такої “допомоги” видно на фото:

 

На частині вулиці видно, що раніше тут стояла бруківка, поверх якої було засипано землю. Сьогодні ця композиція утворює великі та глубокі вибоїни:

 

 

На вулиці знаходиться Ужгородська міська державна лікарня ветиринарної медицини.

 

Окрім очевидної потреби реновації будівлі ветлікарні, в очі кидається болотяна яма, яка унеможливила під’їзд до лікарі, та наснагу, хіба-що, позашляховикам місцевих чиновників:

 

Перпендикулярно вулиці Золотій знаходиться вул. Лобачевського. Стан дорожнього покриття відповідає часам життя та наукової діяльності творця неевклідової геометрії.

 

 

 

 

На перехресті з вулицею Лобачевського йде вулиця Борканюка. Вона і являється основним заїздом в район з центральної вул. Гагарніна.

Перші 100 метрів вулиці було заасфальтовано ще за часів царя Гороха, далі – звична для Ужгорода картина. Потуг місцевих чиновників вистачило тільки на засипку частини вулиці щебнем. Мовляв – будемо втановлювати дорожнє покриття. Однак на цій підсипці все і завершилося. Місцевий депутат каже – грошей на ремонт вулиці в 2018 році не передбачено.

Асфальт закінчується на перехресті з вул. Лобачевського

 

Місяцями жителі вулиці їздять щебнем

 

 

Поруч – вул. Східна. Всюди ями, калюжі та відсутність бодай натяку на дорожню інфраструктуру:

 

 

Жителі мікрорайону обурюються недавній тезі міської влади, мовляв, Ужгород стає європейським містом.

На фоні багатомільйонних витрат на ремонти вулиць Шумної, Заньковецької, Капушанскої, Можайського, із вже всім відомою якістю робіт, місцеві обурюються та кажуть – грошей вистачає на все, було б бажання.

Читайте також: Бруківку на вулиці Панаса Мирного в Ужгороді можна витягнути руками – ремонт коштував понад 1.5 млн грн