Бруківку на вулиці Панаса Мирного в Ужгороді можна витягнути руками – ремонт коштував понад 1.5 млн грн

В 2017 році на вулиці Панаса Мирного в м. Ужгород проводили капітальний ремонт – вирівняли профіль дороги і знову виклали там бруківку. На прийомі робіт фотографувався сам мер міста.

Роботи проводили працівники ТзОВ «Будівельна компанія «Антрол», загальна вартість – понад півтора мільйони гривень, із них більше 650 тисяч надійшло за субвенцією з державного бюджету.

На прохання жителів обласного центру, журналісти провели інспекцію результатів ремонту вулиці.

Якість виконаних робіт відверто шокує

Ливневі люкі встановлено без решіток, всеридині ями – листя, сміття та болото, яке засмічує стічні каналізаційні труби:

 

 

Вздовж вулиці, всьго через декілька місяців, почали з’являтися ями:

 

 

 

 

Як виявилося, перекладена підрядником бруківка абсолютно не утрамбована в землю, а вийняти її можна рукою, без жодних зайвих зусиль.

Поруч з каналізаційним люком:

 

 

 

Довкола ливневого люку:

 

 

А ось так підрядник переклав бордюри:

 

 

“Легким движением руки” бруківка виймається з дороги прямо посеред проїзжої частини вулиці:

 

Враховуючи те, що 90% перекладеної бруківки фірма не закуповувала, а просто переклала стару, виникає запитання – за що підряднику взагалі перерахували 1.5 млн грн?

Будівельна компанія “Антрол” являється фігурантом кримінальної справи Служби безпеки України та підозрюється у розкраданні бюджетних коштів під час ремонту сумнозвісної вулиці Шумної.

Саме ця фірма отримала 8.5 млн грн за ремонт вулиці Заньковецької, а незначний шмат дороги по вулиці Капушанській, з заміною підземних комунікацій, Департамент міського господарства Ужгорода та згадуваний підрядник оцінили в 3.5 мільйони гривень податків ужгородців!

До слова, викладений цією фірмою асфальт не протримався на вул. Капушанській і трьох днів:

 

Після популярної ТОВ “КБК”, яка “освоїла” вже сотні мільйонів гривень з місцевого бюджету, основним фаворитом місцевої влади являється саме БК Антрол.

Ця фірма існує виключно за рахунок Ужгородської міської ради. З 46 закупівель, 36 багатомільйонних контрактів ТОВ підписала саме з обласним центром. Статутний капітал фірми – 3 тисячі гривень.

Тож навіть, якщо станеться диво і міськрада Ужгорода позиватиметься до фірми з приводу якості робіт по вулиці П. Мирного, все на що можуть розраховувати ужгородці – 3 тисячі українських гривень.

 

Чому, не зважаючи на всі кримінальні справи і жахливу якість робіт по ряду об’єктів, місцева влада продовжує “кормити” згадуване ТОВ? Відповідь очевидна.

Така якість робіт повністю виправдовує обурення містян щодо можливого капремонту Набережної.

Громадські активісти мають намір звертатися до правоохоронців та органів місцевого самоврядування з метою проведення експертизи якості виконання робіт на вул. П.Мирного та відкриття відповідних проваджень.