На Виноградівщині у бійці загинув пастух (ВІДЕО)

У селі Черна, що на Виноградівщині, сталася страшна трагедія. Внаслідок бійки загинув пастух Вікор Хила. Спочатку справу кваліфікували як нещасний випадок. Проте нещодавно стало відомо про подробиці трагедії, які вказали на те, що це вбивство.

 

Саме тут 7 вересня сталася бійка, внаслідок якої помер мешканець села Черна. Чоловік був пастухом, різноробочим, всі сусіди про загиблого говорили завжди позитивно. Оскільки пан Віктор був пастухом, то селом в селі говорять, ніби інцидент між чоловіками стався через корову, яка вибігла з череди. Нібито Іван Короп розізлився і пішов з погрозами до пана Хили. За словами односельчан ці чоловіки неодноразово були помічені за розбірками. Підозрюваний і раніше погрожував загиблому.

Тітка загиблого обурена роботою дільничого поліцейського та лікарів. Швидка довго їхала на виклик, а опісля того як привезли постраждалого до лікарні, кілька годин ніхто не надавав йому допомоги.

Пані Анну обурює, що на виклик за телефоном виноградівські полісмени не реагували. Приїхали лише після того, як отримали інформацію з Ужгорода. Ба більше, спочатку справу кваліфікували як нещасний випадок.

Жінка стверджує, що ні сільський голова, ні дільничий не спілкувалися з родичами загиблого і не з’яснювали обставин.

Після проведення слідчого експерименту з’ясувалося, що випадок не можна назвати нещасним, оскільки показання дав свідок, який бачив, як Іван Короп бив Віктора Хилу дерев’яною палицею. Наразі за фактом загибелі чоловіка в с. Черна вже відкрили кримінальне провадження. Рідні загиблого сподіваються, що за злочин винуватець відповідатиме згідно із законом.