Мукачівська пенсіонерка намагається об’єднати дітей творчістю

Мукачівка, яка займається танцями та співом з дітлахами під відкритим небом, бореться за те, щоб ті мали належні умови для тренувань. Влітку займається з понад тридцятьма дітьми, та з настанням школи кількість тих, хто має час для занять зменшується. Проте всі охоче, за будь-яких погодних умов виходять щоб спільно готуватись до концерту.

 
Тамара Володимирівна Веселова – жінка, яка за допомогою творчості хоче об`єднати дітей району Пентагон. Вважає, що саме так вони стануть дружелюбнішими, доброзичливими та будуть проводити вільний час з користю.

Жінка навчає дітлахів танцювати, співати. Влітку займаються близько 30 дітей, проте з настанням школи тих, хто має час на такі заняття стає менше. Примітно, що участь у концертах беруть не лише дівчата.

Обирають всі постановки спільно, Тамара завжди дослухається до думки підростаючого покоління. Репертуар у юних артистів чималий, адже готують цілі концерти.

Пенсіонерка навіть сама придумовує та допомагає шити костюми дітям. Каже, що хотілося б більше допомоги від батьків. Переймається жінка і тим, що тут немає умов для того, щоб у вільний час діти тренувалися.
Замалий двір та розбиті дороги. Жінка вважає, що через такі умови дітлахи хочуть менше часу проводити на вулиці, біля дому. Тому йдуть гуляти в інші райони, що є небезпечним. Або ж проводять час сидячи вдома за гаджетами.

Діти отримують неабияке задоволення від того, що мають можливість проявляти творчість. Сподіваються на підтримку та увагу з боку влади.