Антон Громовий: Міністр соцполітики Андрій Рева повинен піти у відставку

Як зазначає лідер партії «Наш край» на Закарпатті, результати роботи міністерства є показником того, що чиновники не працюють на підвищення добробуту українців. Натомість всілякими шляхами намагаються загнати людей у глухий кут.

 

Заробітки українців стають все непомітнішими на фоні інфляції і у цій ситуації люди розраховують допомогу з боку держави. Та міністерство Мінсоцполітики робить усе, щоб українці отримали якомога менше.

«Міністр Рева, на жаль, прославився тільки своїми скандальними фразами. Як може добре виконувати роботу чиновник, який вважає, що українці «забагато їдять»? Чи звинувачувати у дефіциті Пенсійного фонду пенсіонерів, які «занадто довго живуть»? Політика міністерства нині спрямована на тотальну економію і реалізовують її за рахунок самих же українців. Яскравий приклад цього – скорочення субсидій. Українцям придумують такі безглузді обмеження в отриманні відшкодування за житлово-комунальні послуги, що здається скоро на це втратять право всі. Натомість тарифи тільки зростають, щоб задовольнити вимоги МВФ і отримати черговий транш, що розпорошиться по кишенях олігархів», – зауважив Антон Громовий.

Партія «Наш край» неодноразова закликала уряд не імітувати реформи, а ввести їх у конструктивне русло. Для цього такі міністри як Андрій Рева повинні піти у відставку і звільнити місце людям, які справді працюватимуть на благо українців.

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації 

ПП  «Наш край»