На Закарпатті обікрали та підпалили каплицю (ВІДЕО)

У Ганичах Тячівського району обікрали капличку, а далі підпалили її. Все трапилося дещо менше тижня тому, наразі триває слідство, яке з’ясує, хто привласнив собі пожертви на храм і для чого було саме підпалом замітати сліди.

 

На в’їзді у тячівські Ганичі на пагорбі з підручних будівельних засобів збудували капличку. Навесні поточного року відбулося й освячення. Місцеві та християни із сусідніх сіл, а також районного центру на чолі з отцем Юрієм Кадаром – настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії УАПЦ долучилися до зведення храму. Однак їх численні зусилля наразі виявились марними, нещодавно спалені вщент.

Отець одразу помітив, що замок на дверях, які зачинялися, був зірваний, а скринька з пожертвами була розбита і викинута на подвір’ї. Також виявлено й пропажу інших церковних речей, які не горять. Все решта – згоріло або до тла, або ж частково.

Пані Олена – прихожанка спаленої церкви. Вона також очевидець пожежі, адже живе по сусідству. Зловмисники обікрали капличку, а далі підпалили її. Все трапилося дещо менше тижня тому, наразі триває слідство, яке з’ясує хто привласнив собі пожертви на храм і для чого було саме підпалом замітати сліди. Принаймні на це сподіваються прихожани та настоятель церкви. Вони ж не втрачають віри, що каплицю спільними зусиллями вдасться відновити.

До слова, до підпалу у каплиці служили тричі на тиждень. Богослужіння свого роду освятили місце, де до будівництва храму траплялися численні аварії з летальними наслідками.