Недобросовісний забудовник намагається вижити ужгородську сім’ю з їх оселі (ВІДЕО)

Жителька будинку на вулиці Митрака в центральній частині Ужгорода не має спокою з того часу, як сусідські будинки викупили. Пані Юдіта каже: новий власник усіма правдами і неправдами намагається вижити жінку та її сім’ю.

 

Чоловік, зі слів панянки, викупив сусідні будинки, добудував та поселив туди квартирантів, однак каналізацію не провів, відтак усі фекалії стікають у двір пані Юдіти. Жінка каже, забудовник намагався викупити і її будинок, однак та не погодилась, відтак, підозрює, робить все для того, аби її вижити. Та пані Юдіта не єдина хто страждає від діянь чоловіка. Жінка спостерігає, як її будинок вкривається тріщинами, а двері вже чи не щокварталу доводиться підрізати, адже будинок «повзе». Однак ще одна проблема – це страшенний сморід, особливо під час дощів.

Інша жінка проживає прямо навпроти забудовника. Вона розповідає: через сирість від каналізації не може завершити ремонт. Неодноразово зверталися жителі будинків і до мерії. Ще в 2015 році отримали листа з міської ради: в якому йдеться, що при огляді на місці, забудовника не знайдено, а з інформації наявної в Управлінні архітектури будь яких дозвільних документів для проведення будівельних робіт не зареєстровано.

Однак це не зупинило будівництва. Тож громадянин, який тримає в антисанітарних умовах весь двір, таки продовжив наводити лад – по-своєму. Та днями каналізацію врешті розпочали робити.

Кажуть, власник будинку мав оплатити роботи з відновлення асфальту після проведення каналізації, та цього довгий час не робив. Відтак не мав і дозволу на проведення каналізації, днями ж питання ніби вирішили. Та жителі кажуть, роботи зроблені тільки частково. Так само, халатно, розповідають жителі, проводить забудовник і електрику, спускаючи дроти прямо по стінах їх будинків. А ось яким став тротуар за роки витоку каналізації.

Жителі сподівають, що з часом ситуація буде вирішена. Варто додати, після від’їзду знімальної групи «М-студіо» з місця події горе-сусід викликав на одну із жінок поліцію. Спираючись на те, що буцімто та проводить ремонт, із небезпекою для нього. Поліцейські ж не виявили порушень, тож поїхали з місця події. Жителі сприйняли такий жест як погрозу. Працюватиме ніби відремонтована каналізація чи ні – покаже дощ.