Бюджетні та земельні питання розглянули на першому засіданні одинадцятої сесії Хустської райради (ВІДЕО)

Також депутати прийняли низку рішень стосовно окремих районних програм і перетворили у рамках медичної реформи Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги на комунальне некомерційне підприємство.

Крім того, прийняли на баланс району будівлю, подаровану «Закарпаттяобленерго». Відтак це майно вже у комунальній власності територіальних громад селища та сіл Хустського району. Щодо цільового призначення приміщень, то поки його не визначили.

Найперше, що зробили депутати, так це внесли зміни до порядку денного. Одинадцяту сесію Хустської районної ради 7-го скликання розділили на два засідання. Окремі питання перенесли на наступне, а перше стартувало традиційно – із депутатських запитів, одне з яких стосувалося реконструкції початкової школи у селі Посіч, будівля якої вкрай занедбана і потребує ремонту. Опісля обранці внесли зміни до окремих районних програм.

Так, йшлося й про Програму утилізації (контейнеризації) невідомих і непридатних до використання отрутохімікатів. Наразі чекають з області кошти, а це близько двохсот тисяч гривень. Саме сьогодні цю суму виділили на сесії облради, відтак аварійно-рятувальний загін зможе приступити до усунення проблеми. На районній сесії депутати внесли зміни до програми, аби кошти, які надійдуть, можна було використати за призначенням. Щоб утилізувати рокосівські отрутохімікати, яких є 51 тонна, необхідно понад 10 млн. грн.

Засідання продовжилось бюджетними питаннями. Найперше районні депутати, вносячи зміни до бюджету, звернули увагу на оплату праці технічних працівників. Крім того, покрили частково борги по енергоносіям та спрямували частину коштів на культуру та спорт.

Також мова йшла про реконструкцію Хустського районного будинку культури. Ремонтні роботи на старті, і по їх завершенню Закарпатський обласний театр драми та комедії запрацює на повну в уже оновленому приміщенні.

Наступним рішенням Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги перетворили на комунальне некомерційне підприємство, прийняли на баланс і будівлю, подаровану «Закарпаттяобленерго». Відтак наразі це майно вже комунальної власності територіальних громад селищ та сіл Хустського району. Щодо цільового призначення приміщень, то його поки не визначили.