На Закарпатті розпочався збір підписів проти підвищення тарифу на газ

24 липня акція стартувала в Ужгороді, на площі Театральній.

Таким чином закарпатці приєдналися до Всеукраїнської кампанії «Ні – підвищенню ціни на газ!». Її ініціатор – політична партія «Наш край».
Тільки за перші дві години акції в Ужгороді активісти зібрали 100 підписів. Городяни та гості міста активно підписуються під ініціативою «Нашого краю».

Більшість з тих, хто не оминув акцію – старші люди. Адже саме вони чи не найбільше на собі відчувають підвищення тарифів.
Про те, що спонукало поставити свій підпис розповіла 59-річна Ольга Гондорчин:
«Звісно я підтримую. Як моя сім’я має платити за комунальні послуги, якщо разом із чоловіком у нас пенсія – 3000 гривень? Субсидію нам не дають. А газове опалення з року в рік обходиться все дорожче. Якщо знову піднімуть тариф, то будемо платити по можливості, бо треба ж за щось і їсти купити».


Важкість ситуації для незахищених громадян розуміють і в обласному осередку партії «Наш край». Тому і підтримали всеукраїнську ініціативу. Свої підписи поставили лідер обласної організації партії Антон Громовий та його заступник Іван Синетар. Також керівник Ужгородської організації, очільник фракції в міськраді – Володимир Химинець.
«Влада виконує умови МВФ, при цьому абсолютно не зважаючи на українців. За останні 5 років ціна для населення за газ зросла у 7 разів! І після чергового підвищення вже прогнозовано можна чекати підвищення цін на товари і послуги, та знецінення гривні. Тому ми рішуче виступаємо проти зростання тарифу на газ, адже це вдарить по найвразливіших верствах населення – молодих родинах, які тільки стають на ноги, та пенсіонерах. Україна має достатньо вітчизняного газу і його видобуток можна збільшити. Розвіданих запасів вистачить на 30 років користування. Але цей газ потрібно спрямувати на забезпечення потреби українців, а не олігархів. Тоді тарифи можна було б не тільки утримувати на одному рівні, а навіть знижувати», – зауважив лідер обласного осередку партії «Наш край» Антон Громовий.
Збір підписів триває в Ужгороді, на площі Театральній. Всі небайдужі можуть поставити свій підпис проти антинародної ініціативи. Згодом всі підписи будуть передані до Кабінету міністрів України.

Більше про ініціативу можна дізнатися на сторінках у соцмережі Facebook:

https://www.facebook.com/nashkrayzakarpattya/

https://www.facebook.com/uzhnashkray/

Також за номером телефону: 800 21 800 4.

Підписати петицію онлайн можна за посиланням http://kabminstop.info/

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації
ПП «Наш край»