У жителів рахівського села Кваси з’явилась надія, що їхні діти будуть навчатись у належних умовах

5 млн. грн. – на нову школу. У жителів рахівського села Кваси з’явилась надія, що їхні діти будуть навчатись у належних умовах. Кабмін виділив перший транш на будівництво нового навчального закладу.
 
Кілька років тому тут почали зводити нову школу, проте далі фундаменту, який вже заріс чагарниками, справа так і непішла. Однак зараз сподівання на новий сучасний заклад нарешті з’явилась.

Без належних умов, в холодних класах. Учні Квасівської школи вже багато років змушені тіснитись в пристосованих приміщеннях. Всього заклад складається з семи корпусів, наймолодший збудований у1945 році, а от найстаріша будівля – колишня угорська жандармерія побудована у 1869. Зараз тут навчаються діти молодшої ланки.

Взимку учнямособливо дискомфортно. Немає можливості елементарно помити руки чи скористатися вбиральнею, адже усі зручності – на вулиці. Надворі проводять і уроки фізкультури. Учні кажуть, вчитися в нормальних умовах просто мріють.

Поки тривають канікули, шкільні приміщення місцеві намагаються привести до ладу власними силами. Фарбують білять, прибирають. Однак це ситуацію не вирішить.

І ось нарештіцього літа з’явилась надія, що місцеві діти будуть навчатись у належних умовах. Кабмін виділив перший транш на будівництво нового навчального закладу, фундамент якого почали зводити кілька років тому, проте далі справа так і не пішла. Нова школа буде складатися з 3 корпусів, і буде розрахована на 500 учнів.

Коли кошти нарешті надійдуть на відповідні рахунки, вже можна буде розпочинати і будівельні роботи. Звичайно, на новий заклад потрібен не один мільйон гривень, та надія, що він таки з’явиться, в селі вже є.