У Хусті відновлять роботу зачиненого дитсадка

У Хусті колишній 12-й дитсадок роками на замку.
 
Позаяк потреби свого часу у ньому не було, то його зачинили. Натомість відкрили у тутешніх приміщеннях інші освітні структури. Свого часу тут знаходилися філії Дрогобицького Державного педагогічного університету ім. І. Франка. Юридичні процеси про передачу майна ще тривають. Та це не єдина проблема міської влади, пов’язана з орендарями.

Районному методичному кабінету та центру позашкільної роботи, договір оренди яких скінчився, вже незабаром теж доведеться покинути колись вподобане для роботи місце. Головний освітянин Хуста Василь Мочарник каже, що питання функціонування дитсадка тут – тільки питання часу і вже через рік дошкільнята повернуться на свою територію.

Загальна кошторисна вартість реконструкції дитсадка складає понад 12 млн. грн. Стартували ж роботи торік, а завершити їх згідно з угодою підрядники мають вже року наступного.

Дах вже відремонтований: вкрита будівля метало черепицею, частково проведена заміна вікон та дверей, у лівому крилі дитсадка у 4-х корпусах вже вставлені нові метало пластикові вікна. У правому – ще бачимо старі, дерев’яні. Однак і їх незабаром замінять. Крім того, що почали підрядники й внутрішні ремонтні роботи у пустих приміщеннях, стартувало й будівництво котельні. Розрахований садок на 200 дітей.

Дошкільному навчальному закладу дають друге дихання. До слова, подвір’я також приведуть до ладу: оновлять ігрові майданчики, зелені зони, альтанки та басейн.