Чи били патрульні поліцейські двох юнаків із Нижніх Воріт? (ВІДЕО)

У Нижніх Воротах громадськість перекривала дорогу через побиття двох хлопців.
 
За їхніми словами, винними є ніхто інший, як самі правоохоронці патрульної поліції. Трапилося це 20 липня вранці. І вже наступного дня селяни вийшли на мирний пікет дороги.

Після побиття Юрій Желізняк знепритомнів та опинився в канаві. Другий потерпілий – його товариш Василь, якого, з його ж слів, поліцейські на службовому автомобілі відвезли на Свалявщину, де так само побили. Імовірно, до таких наслідків привів конфлікт із правоохоронцями, який мав місце тиждень тому.

У результаті, як нам стало відомо, один юнаків з рваними ранами перебуває на стаціонарному лікуванні. Інший – зняв побої та разом із іншими жителями влаштував пікет з вимогою розслідувати інцидент. Біля посту в Нижніх Воротах напередодні перекривали автошлях «Київ-Чоп».

Дані стосовно імовірного побиття юнаків внесені до ЄРДР. Вже ініційовано службове розслідування. На його час старшого наряду, який тоді ніс службу на посту в Нижніх Воротах, буде відсторонено від служби. Про яку кількість правоохоронців, імовірно, причетних до побиття, йде мова – теж з’ясовується. За перевищення службових обов’язків працівником поліції прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Якщо дійсно буде доведено, що поліцейські мають стосунок до побиття юнаків, крім звільнення, вони можуть опинитися у в’язниці на строк від 3 до 8 років.