Американські лікарі в Мукачеві будуть працювати ще три дні

У Мукачеві американські лікарі розпочали прийом громадян.
 
Закордонні спеціалісти, серед яких сімейні лікарі, гастроентерологи, стоматологи, офтальмологи та невропатологи, безоплатно оглядають, надають консультації та ліки пацієнтам. Лікарі міжнародної організації в Україні вперше.

Такі благодійної поїздки з надання безкоштовної медичної допомоги – головна мета роботи лікарів. Представниця офтальмологічної американської компанії Ендрія Вільямсон в свої 29 років вже 15 подорожує з волонтерською організацією. Останніх 8-10 років працює у відділенні офтальмології.

Для початку пропонують заповнити усі данні та обрати, у яких лікарів є бажання оглянутись. Перед початком огляду у спеціалістів кожному пацієнту виміряють тиск, температуру тіла та пульс. Далі вже направляють до вузько кваліфікованих американських та українських лікарів.

Окуляри пацієнтам, яким вони необхідні, можуть видати на місці.

До слова, ініціаторами такої благодійної акції для жителів Мукачева стала спілка учасників АТО Мукачівщини. Разом з благодійним фондом «Доторкнись життя» вдалося організувати прийом не тільки для учасників АТО, але й для усіх бажаючих.

Лікарі працюватимуть та надаватимуть консультації ще три дні: 24, 25 та 26 липня.