Закарпатський «Минай» у другому попередньому етапі Кубку України зіграє з івано-франківцями

Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування другого етапу Кубку України сезону-2018/2019.Кубок-Украины-min

У сліпому розсіюванні, яке провели Олег Кузнецов та Василь Кардаш, взяли участь 28 команд: 10 переможців першого попереднього етапу; 16 команд першої ліги ПФЛ та «Кремінь» (Кременчук) і «Черкащина-Академія» (Білозір’я) як команди першої ліги, що перейшли до другої ліги.

Список учасників жеребкування: перша ліга – «Авангард» (Краматорськ), «Агробізнес» (Волочиськ), «Балкани» (Зоря), «Волинь» (Луцьк), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Дніпро-1» (Дніпро), «Зірка» (Кропивницький), «Інгулець» (Петрове), «Кобра» (Харків), «Колос» (Ковалівка), «Металіст 1925» (Харків), «Миколаїв» (Миколаїв), «Оболонь-Бровар» (Київ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Рух» (Винники), «Суми» (Суми); друга ліга – «Кремінь» (Кременчук), «Черкащина-Академія» (Білозір’я), «Таврія-Сімферополь», «Калуш» (Калуш), «Нива» (Вінниця), «Мир» (Горностаївка), «Кристал» (Херсон), «Металург» (Запоріжжя), «Минай» (Ужгород), «Гірник» (Кривий Ріг); аматорські команди – «Вікторія» (Миколаївка), «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин).

Базовою датою для проведення матчів цієї стадії змагань є 22 серпня – повідомляє Федерація футболу Закарпаття.

Результати жеребкування

«Нива» (Вінниця) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) – «Гірник» (Кривий Ріг)

«Інгулець» (Петрове) – «Колос» (Ковалівка)

«Минай» (Закарпаття) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

«Металіст 1925» (Харків) – «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Суми» (Суми) – «Кобра» (Харків)

«Вікторія» (Миколаївка) – «Мир» (Горностаївка)

«Черкащина-Академія» (Білозір’я) – «Рух» (Винники)

«Калуш» (Калуш) – «Авангард» (Краматорськ)

«Металург» (Запоріжжя) – «Дніпро-1» (Дніпро)

«Таврія-Сімферополь» – «Волинь» (Луцьк)

«Кремінь» (Кременчук) – «Зірка» (Кропивницький)

«Балкани» (Зоря) – «Миколаїв» (Миколаїв)

«Кристал» (Херсон) – «Агробізнес» (Волочиськ)

Що далі? (базові дати)

26.09.2018

Третій попередній етап (загалом – 20 команд): 14 переможців другого попереднього етапу; шість команд УПЛ, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця із сьомого по 12-е. Жеребкування – 31 серпня.

31.10.2018

1/8 фіналу: 10 переможців третього попереднього етапу; шість команд УПЛ, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця з першого по шосте. Жеребкування – 28 вересня.

03.04.2019

1/4 фіналу. Жеребкування – 2 листопада 2018 року.

24.04.2019

1/2 фіналу

15.05.2019

Фінал

Із регламенту

– Усі стадії складаються з одного матчу.

– Перед кожним етапом проводиться жеребкування, за результатами якого визначаються пари команд-учасниць.

– Господарем поля є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.

– Команду-господаря фінального матчу визначає жеребкування.

– Місто, стадіон та час проведення фінального матчу визначає Виконавчий комітет ФФУ до дати проведення третього попереднього етапу змагань.