Лікарі зі США та Канади приїхали на Закарпаття, аби надати краянам кваліфіковану медичну допомогу

Лікарі зі США та Канади приїхали на Закарпаття, аби надати краянам кваліфіковану медичну допомогу. Міжнародна місія лікарів протягом тижня проводитиме безкоштовні консультації в Мукачеві.

 

Із 18 липня на Закарпатті розпочне свою роботу команда лікарів із США та Канади. Всі вони відносяться до Міжнародної місії лікарів, мета яких – безкоштовна допомога людям по всьому світу. В Україні іноземні медики працюватимуть вперше, і розпочнуть саме із Закарпаття, розповів голова місії Ян Мілтон.

В арсеналі лікарів, яких загалом буде близько 85, не тільки медичний досвід, але й відповідне обладнання. Пацієнти, які прийдуть на прийом, матимуть змогу отримати професійні консультації сімейного лікаря, офтальмолога, стоматолога, гастроентеролога, терапевта та інших фахівців. Водночас в кожного з них є відповідне технічне забезпечення, хоча не все. Тому до роботи міжнародної місії будуть залучатися і закарпатські лікарі та заклади охорони здоров’я – для більш поглибленого медогляду.

На Закарпаття вже приїхало 54 лікарі. Ще 31 представник міжнародної місії приїде наступного тижня. Це зумовлено специфікою роботи в інших країнах, які на прикладі показали велику кількість охочих пройти безкоштовну консультацію. Таким чином ті, хто приїдуть пізніше, замінять своїх колег. Що ж до майбутніх візитів, то, за словами керівника місії, все залежить від влади на місцях, якщо в них буде бажання їх запросити, то вони радо відгукнуться.

Прийом міжнародної місії лікарів відбуватиметься в Мукачеві на базі офісу Благодійного фонду «Доторкнись життя».