Від торішнього ремонту сільської дороги на Мукачівщині не лишилося і сліду

Стан доріг – тема, яка завжди в топі найпопулярніших. Ті, хто має робити дороги – не робить, а страждають від цього звичайні люди.
 
До прикладу, аби доїхати від Мукачева до сіл Верхня Визниця та Лісарня, потрібно хвилин 15. Але через ями на дорозі цей час збільшується вдвічі, а відповідно – і витрати пального. Їхати більше 10–20 кілометрів на годину на цій ділянці дороги неможливо. І якщо відпочивальник приїхав і поїхав, то місцевим доводиться кожного дня обходити та об’їжджати ці ями.

Колишній сільський голова с. Верхня Визниця Михайло Сарканич каже, що ямковий ремонт проведений на цій ділянці дороги рік тому – це не ремонт. Якби на власні очі не бачив, що його тут проводили – ніколи б не повірив.

Місцеві та маршрутні автобуси, не маючи вибору, їздять цими розбитими шляхами, псуючи власне майно, а місцева влада ніби й бачить проблему, та якихось радикальних дій не приймає. На те, що чиновники звернуть увагу не тільки на дороги, а й на велосипедні доріжки, сподіваються й любителі двоколісної їзди. І мова вже йде навіть про побудову доріжок, а про догляд за вже існуючими.

Аби не пробиратися на велосипеді хащами, люди все одно виїжджають на трасу, тим самим наражаючи себе на небезпеку. А велосипедні доріжки, яких всього декілька в районі, тим часом стають все менш помітними.

Завтра, 17 липня, на сесії Мукачівської райради знову обговорюватимуть питання розбитих доріг Мукачівщини. Тому на розгляд цього питання покладають надію чимало жителів району. Ми обдзвонили депутатів районної ради з різних фракцій, аби почути їхню думку з приводу присутності на сесії, де будуть розглядати важливі питання, серед яких стан доріг Закарпаття.