Трасу “Вилок – Великі Ком’яти” після десятиліть занепаду приводять до ладу

В середині червня стартував ремонт дороги Вилок – Великі Ком’яти.
 
Автошлях, який капітально не ремонтували десятки років, нарешті приводять до ладу. Замість глибоких ям – якісне покриття, це те, чого місцеві жителі та гості прикордонного району чекали увесь цей час. Представники фірми-підрядника, які виконують роботи, кажуть, що вже прокладене 6- сантиметрове покриття – не кінцевий результат.

Щодня укладають близько 700 метрів асфальтобетону. Розпочали з боку Вилока, вже дійшли до Нового Села. Ймовірно, за кілька місяців цей автошлях відремонтують повністю, і нарешті місцеві автомобілісти та гості краю зможуть користуватися якісним дорожнім покриттям.

Дорога між Вилоком та Великими Ком’ятами знаходилась у край незадовільному стані. Постійні скарги від населення ситуацію не змінювали – коштів не було. Варто додати, що це траса М-23, яка сполучає Україну з двома пунктами пропуску, а невдовзі тут планують відкрити ще один. Тому необхідність автотраси з якісним асфальтом тут чимала.

Загальна вартість робіт – більше 30 мільйонів гривень. Це небагато, якщо врахувати, що ремонт капітальний, хоча за документами він вважається середнім поточним. Гарантія на нього складає 3-4 роки – не 10, на жаль, проте це й не ямкове латання, від якого, є ймовірність, вдасться відмовитися до 2021 року.