Мукачівці обурені через закритий басейн

Після того, як мукачівці почули, що басейн ДЮСШ закривають, свого обурення не приховували та вийшли на вулиці, аби висловити свою думку міській владі. Тоді біля Ратуші мова йшла про те, що басейн закрили тільки для реконструкції.

 

Взимку у Мукачівській міській раді навіть презентували проект, згідно з яким існуючу чашу басейну ДЮСШ збиралися розділити на дві чаші: для термальної та прісної води. Та станом на 14 липня 2018 року жодної краплі ні термальної, ні прісної води там не має. Роботи з реконструкції так і не розпочали. А це означає, що можливість бюджетно відпочити та оздоровитись у мукачівців просто відібрали.

Для чого потрібно було закривати діючий басейн, коли на руках були тільки проект та жодної документації на початок реконструкції, також питання відкрите. Мукачівці досі з відчаєм згадують про колись діючий басейн на території спорткомплексу ДЮСШ.

У Міністерстві охорони здоров’я розробили карту, на якій можна побачити, де в Україні купатися небезпечно. В Закарпатській області більшість небезпечних пляжів знаходиться саме в Мукачеві. Купання у такій воді може призвести до різного роду хвороб, від діареї до менінгіту. Особливо небезпечні ці хвороби для дітей.

Іван та Ірина приїхали до міста над Латорицею зі Львова. Кажуть, були тут три роки тому, тоді дивувались чистоті річки. Тепер же дивуються, як за ці роки вона встигла перетворитись на болото. Як і мукачівці, у спекотні літні дні вони змушені шукати місця для відпочинку поза містом.

За останні роки містяни, які мають можливість, виїжджають купатися за межі Мукачева. А от тим, кому це не по кишені, залишається або купатись в брудній річці, або ж зовсім відмовитися від відпочинку.