Жителі сіл Великоберезнянщини втомилися чекати на ремонт автошляхів

Головну дорогу відремонтували, а от до решти шляхів не дійшли.

 

На Великоберезнянщині полатали центральний автошлях, який веде до Ужоцького перевалу, а доїхати до населених пунктів району для водіїв досі – справжнє випробування.

Хоч ремонт тут зробили і не капітальний, дорога, принаймні, стала проїзною. Зараз доїхати до Ужоцького перевалу на межі Закарпаття та Львівської області можна набагато швидше, ніж раніше. Та варто водіям звернути до будь-якого населеного пункту – перед очима картина зовсім інша: не дорога, а суцільні ями та вибоїни. Всього в районі трохи більше 170 км доріг загального користування. 17 автошляхів вже давно потребують ремонту, каже голова Великоберезнянської РДА Василь Симочко.

Обласне керівництво зобов’язало на всі проблемні дороги виготовити проектно-кошторисну документацію. Стосується це усіх районів Закарпаття. Та, як виявилось, виникають проблеми і з виготовленням документів.

Ще одне завдання: знайти підрядні фірми, які будуть виконувати роботи. Підприємства неохоче беруть участь у тендерах, знаючи, що коштів на ремонтні роботи держава заклала зовсім мало.

Тож на відновлення полотна усіх проблемних доріг цього року сподіватись не варто. Як зміниться ситуація наступного – залежить від фінансування.