Свої майнові права Закарпатська профспілка продовжує відстоювати у судових інстанціях

Свої майнові права Закарпатська профспілка продовжує відстоювати у судових інстанціях.

 

Її опонент – Закарпатський окружний адміністративний суд подав черговий позов щодо будівлі на площі Народній в Ужгороді.

Як проінформував очільник обласної профспілкової організації Володимир Фленько, позов стосується стягнення компенсації за вимушену оренду приміщення Закарпатським окружним адмінсудом у сумі більше 124 тис. грн. Справа, яка розглядається в господарському суді, відноситься до конфліктної ситуації щодо майнових прав профспілок.

Вже більше року профспілка та окружний адміністративний суд ведуть боротьбу за будівлю, в якій розміщена профспілкова організація краю, кожна зі сторін доводить свої права володіти приміщенням.

На думку керівництва профспілок, черговий позов – не що інше, як фінансовий тиск на організацію. Однак перше судове засідання не відбулося, так як суддя у справі взяла самовідвід.

Як повідомили присутні члени профспілок, днями їхнє майнове питання підняли під час зустрічі голови федерації профспілок України з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Останній дав доручення невідкладно розібратись в ситуації та знайти шляхи вирішення проблеми.