В Ужгороді презентували роботу закарпатських нардепів-мажоритарників за перше півріччя 2018 року

Мова про п’ятьох народних обранців, обраних до Верховної ради за мажоритарною системою. Аналіз проводили представники Громадянської мережі ОПОРА, результатами роботи останні поділились із журналістами.

 

Багато законопроектів закарпатські нардепи подавали спільно. Аналітики звертають увагу на народних депутатів Василя Петьовку та Роберта Горвата, у яких наразі 12 спільних законопроектів. Схожа картина – стосовно депутатських запитів, у яких так само серед мажоритарників лідирують Роберт Горват і Василь Петьовка.

Найбільше запитів було направлено до Кабінету Міністрів, профільних міністерств та органів місцевого самоврядування. Левова частка з них стосувалась проблематики місцевого рівня, тобто Закарпатської області. Що ж до відвідуваності та голосування депутатів у Парламенті, статистика у кожного різниться. Ці дані загальні та не відносяться до особистих, наголосив координатор Громадянської мережі ОПОРА в Закарпатській області Святослав Бабіля.

qЗаключною частиною презентації стала робота у комітетах. Тут результати не надто відрізняються від попередніх. Серед депутатів-мажоритарників, які найбільше відвідували засідання своїх комітетів, лідерство також тримають згадані народні депутати.