Соляну шахту для туристів хочуть відкрити на Тячівщині

Закарпаття – мальовничий та приваблюючий край для туристів. У минулому 2017 році наш регіон відвідало 2 мільйони гостей – рік став рекордним за їхньою кількістю. Активно працюють над розвитком туризму на і Тячівщині.

 

Пан Віктор Михайльо, який займається розвитком туризму, каже: приїздять відпочивати не тільки українці, чимало гостей щороку є з Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі. Для них організовують різноманітні екскурсії, прогулянки туристичними стежками, переконують, що на Закарпатті є чимало цікавих місць які варто побачити. Працівники відпочинкового комплексу кажуть: рівень обслуговування та надання послуг намагаються максимально наблизити до європейського. Не забувають дбати тут і про найменших гостей.

Планують невдовзі на території комплексу відкрити і соляну шахту для оздоровлення, одночасно в ній зможуть перебувати близько сотні людей, вона буде знаходитися на глибині близько ста метрів.

Пан Віктор зауважує – важливим чинником, який впливає на сферу туризму, є дороги. Велика частка мандрівників – саме на автівках, і після поїздок розбитими шляхами бажання повертатися у зону відпочинку в них відпадає.