Для ФК “Минай” дебютний сезон на професійному рівні розпочнеться 18 липня

Жеребкування першого попереднього етапу Кубка України з футболу сезону 2018/19 відбудеться 10 липня у столичному Будинку футболу, – пише видання Ua-football.

 

Як повідомили у Федерації футболу України, процедура жеребкування розпочнеться о 14:00.

На цій стадії колективи зіграють один матч. Базова дата проведення першого попереднього етапу – 18 липня. Участь у стартовому етапі візьмуть 20 клубів Другої ліги та дві аматорські команди. Таким чином, для ФК “Минай” дебютний сезон на професійному рівні розпочнеться 18.07.2018

Загалом заплановано, що у Кубку України змагатиметься 12 команд УПЛ, 17 колективів першої ліги, 20 клубів – Другої ліги, а також володар та фіналіст Кубка України серед аматорів.

За попереднім календарем змагань, 22 серпня заплановані матчі другого попереднього етапу. У ньому, окрім переможців першого етапу Кубка, змагатимуться і учасники Першої ліги ПФЛ.

А от команди УПЛ, згідно регламенту турніру, розпочнуть свій кубковий шлях зі стадії 1/16 (колективи, які зайняли 7-12 місця у попередньому чемпіонаті)  та 1/8 фіналу (клуби, які минулий сезон завершили у першій шестірці).

Тож, уже у вівторок, 10-го липня, “Минай” дізнається суперників у Кубку. У ці дні у Києві має вирішитися і остаточний формат Другої ліги та кількість команд у сезоні (попередній календар – ТУТ). Стежимо за новинами.