Суд пом’якшив вирок кримінальному авторитетові Володимиру Копчі

Вчора відбулося чергове засідання суду над імовірним вбивцею 30-річного вчителя Павла Опаленика, яке сталося в 2011 році у Великому Березному. Вирок у справі зачитувала колегія суддів у Мукачівському міськрайонному суді.

 

У вбивстві підозрювали Володимира Копчу.

На засіданні суддя зачитала ряд показів свідків, результати експертиз, які проводились в ході розслідування та інші деталі щодо обставин вбивства. Справа щодо позбавлення життя чоловіка розглядалася колегією, після півторагодинного зачитування вироку суд ухвалив: із умисного вбивства, за яким справу було подано до суду, її перекваліфікували на хуліганство. Відтак Копча отримав покарання – 4 роки позбавлення волі.

Сторона потерпілої, якою у справі є дружина Павла Опаленика, із таким вироком не погоджується. Винесений сьогодні вирок вона оскаржуватиме вже у апеляційному суді, оскільки вважає, що за вчинене відносно її чоловіка 4 років позбавлення волі замало.

Прокуратура області також повідомила, що оскаржуватиме вирок суду у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та через м’якість призначеного покарання, після отримання повного тексту вироку. Нагадаємо, в судовому засіданні процесуальний прокурор просив визнати обвинуваченого винним у вбивстві з хуліганських мотивів та призначити покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.