Сьогодні уряд представив заступників голови ДФС по митному та податковому напрямках

Сьогодні уряд призначив двох заступників голови ДФС. Віктор Кривіцький відповідатиме за митний напрямок, Євген Бамбізов – за податковий.

 

Про необхідність підсилення центрального апарату ми говорили дуже давно. Я понад рік працював без заступників за цими напрямками. Завдяки взаємодії з Урядом та новим керівництвом Мінфіну це нарешті стало можливим – повідомив в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

Особливо важливим є призначення керівника митного блоку. Адже нам необхідна мобілізація всіх зусиль у боротьбі з контрабандою та ще більша активізація взаємодії із нашим колегами з інших країн, насамперед щодо обміну інформацією, втілення світових практик контролю за переміщенням вантажів. Упевнений, що без міжнародних контактів та електронізації всіх процесів і процедур митниця розвиватися не зможе.

За рік зроблено чимало: почало діяти «єдине вікно», відбуваються тендерні процедури щодо придбання сканерів, закуплені вагові комплекси, за рахунок перевиконання показників митниця фінансує ремонт доріг. Очікуємо реалізації нових проектів, розширення міжнародних контактів і, звичайно, результатів комплексу заходів у боротьбі з контрабандой, який призведе до наповнення бюджету. У нас є команда. I ми повністю готові до реалізації поставлених урядом завдань – повідомив очільник Державної фіскальної служби України.