Ремонт вулиці Заньковецької в Ужгороді – на вулиці не видно жодного працівника скандального підрядника

Саме такий мем облетів терени закарпатського сектору соцмережі FB після того, як 15-го травня Ужгородська міська рада оприлюднила інформацію про початок робіт по вулиці Заньковецькій.

Згідно з повідомленням мерії, на згадуваній ділянці передбачено капітальний ремонт дорожнього покриття, встановлення бордюрів, оновлення тротуарів ФЕМ-плиткою, ремонт зливоприймальної каналізації.

Загальна вартість робіт – 8.5 мільйонів гривень!

Головним виконавцем вчергове стала фірма з с. Грибівці, Мукачівського району.

Це одне з небагатьох підприємств, яке “кормиться” виключно за рахунок бюджету міста Ужгород, а проведені компанією роботи бажають кращого.

Тільки офіційно, в ході проведення відкритих торгів, фірма стала переможцем 37 тендерів, на суму 36 мільйонів 207 тисяч 15 гривень.

Саме ця грандіозна компанія є фігурантом кримінальної справи Служби безпеки України та підозрюється у розкраданні бюджетних коштів під час ремонту вулиці Шумної. А буквально тиждень тому закарпатські ЗМІ повідомляли, що встановлений БК “Антрол” чорновний шар асфальту не простояв на вулиці Капушанській навіть 3-х днів.

Однак, повернемося до вулиці Марії Заньковецької. Згідно з проектом капітального ремонту, місцева влада умисно закцентувала увагу на встановлення фем-плитки, бруківки та поребриків, які вимагають замовляти у Львівського заводу, де одним з співласників являється “піджак” мера Ужгорода.

Станом на сьогодні – ремонт вулиці триває понад півтора місяці. Зважаючи на те, що підрядник не встиг ще “освоїти” багатомільйонний тендер по вулиці Капушанській та з десяток відносно дрібних ремонтів по Ужгороду – на вулиці Заньковецькій вже тижнями не видно жодного ремонтника.

Хіба цей ремонт може коштувати заявлені вісім з половиною мільйонів гривень?

Місцеві обурені – автівки їздять по вибоїнах та псують ходову частину машини, а перехожі вимушені йти повз розриті тротуари з будівельним сміттям.

Повстає логічне запитання – навіщо місцева влада Ужгорода обирає для ремонту вулиць міста недобросовісних підрядників, які вже давно мають погану репутацію? Відповідь очевидна.

Окрім БК “Антрол”, фаворитом мерії являється ТОВ “КБК”, яке отримує підряди на сотні мільйонів гривень.

В цьому контексті варто згадати, що на прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальне провадження та перевіряє факти викладені у ЗМІ, щодо ремонту вулиці Капушанської.

Перевірить підрядні організації і Служба безпеки України в Закарпатській області. Про це журналістів листом повідомили у слідчому відділі СБУ.

Очевидно, що журналісти триматимуть ремонт вулиці Заньковецької на контролі і надалі, однак, чи будуть хоч раз покарані посадові особи мерії та підрядних організацій?

Джерело –
УжНьюз