Апеляційний суд відхилив скаргу Полтавцевої – вона залишається під цілодобовим домашнім арештом

Про це на своїй сторінці в соцмережі FB повідомив депутат ужгородської міськради Віктор Щадей.


Сьогодні продовжилась епопея з начальником управління майна Ужгородської міської ради Полтавцевою – нагадаю, що її судять за отримання хабара. Після рішення міськрайонного суду щодо цілодобового домашнього Полтавцева пробувала скасувати його в апеляції. Навіть більше – керівництво мерії прямо говорило, що Полтавцеву звільняти не збираються, і чекають її виходу на роботу.

Але щось пішло не так. Тож на перше засідання по апеляції Полтавцева не з’явилась – адвокат повідомив, що вона перебуває на лікуванні в лікарні. В юридичних колах казали прямо – таким чином адвокати, зазвичай, тягнуть час, щоб якось домовитись.

Однак, на сьогоднішньому засіданні представник прокуратури надав обґрунтовану позицію, чому скасування арешту і повернення на посаду Полтавцевої становить загрозу для її впливу на хід слідства.

Зрештою, суддівська колегія зайняла принципову позицію (судді Мишинчук, Стан, Феєр) – тож апеляційну скаргу Полтавцевої відхилили – і вона й надалі залишиться під цілодобовим домашнім арештом.

Мер Богдан Андріїв втратив вірного помічника – а міське майно отримає невеликий перепочинок від дерибану – зазначив Віктор Щадей.