На перевалі при в’їзді на Закарпаття нарешті з’явився прапор України

На Рахівщині прийняття основного закону нашої держави відсвяткували встановленням при в’їзді на територію області кількаметрового синьо-жовтого стягу.
 
Урочисті заходи розпочали з селища Ясіня – там в центральній частині населеного пункту також підняли стяг, що тепер майорітиме над перлиною Карпат. Почесну місію доручили Василю Мельниковичу, або, як його більше тут знають – гуцулу-хулігану. З смт. Ясіня святкова колона рушила до Яблуницького перевалу.

На межі Закарпатської та Івано-Франківської областей нарешті з’явився прапор України, який тут встановили не тимчасово. Виявляється, при в’їзді в нашу область його не було. Тут підняти кількаметровий жовто-блакитний прапор доручили народному артисту України – Степану Гізі. Це не перші патріотичні заходи, організовані на Рахівщині. Минулого року на Говерлі розгорнули 110-метровий український стяг.

Традиційно ці акції проводяться за підтримки народного депутата України – Василя Петьовки. Які патріотичні досягнення подарує Рахівщина 23-й річниці Конституції, дізнаємося через рік.