Жителів Хуста зобов’язали прибирати територію як біля житлових будинків, так і комерційних об’єктів

Жителів Хуста зобов’язали прибирати територію як біля житлових будинків, так і комерційних об’єктів.

 

Інакше штрафуватимуть: фізичним особам це обійдеться у 1360 грн., посадовим особам та суб’єктам підприємницької діяльності – у 1700 грн.

Таке рішення – одне з майже п’яти десятків, які розглянули депутати на третьому засіданні VIII сесії Хустської міської ради. До окремих питань внесли зміни і доповнення. До прикладу, питання надання матеріальної допомоги доповнили ще 4-ма прізвищами осіб, які вкрай потребують підтримки. Включили до порядку денного і питання, що стосується встановлення на всіх об’єктах непобутового призначення газових лічильників нового зразка – так званих модемів. Адже більшість юридичних осіб фінансово не готові забезпечити облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних.

Далі головуючий зачитав депутатські запити та звернення, які знайшли підтримку у колег, після цього перейшли до першого питання та внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Загалом на розгляд обранців винесено майже п’ять десятків питань, серед яких низка бюджетних та земельних. Внесено зміни до міських програм, що стосуються фінансової підтримки комунальних підприємств та розвитку фізкультури і спорту. Також встановлено у Хусті податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Крім того, на сесії мова йшла про встановлення ставки земельного податку, транспортного і єдиного податків та туристичного збору на 2019 рік. Депутати прийняли низку рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності. Йшлося і про благоустрій Хуста.

Насамкінець надали матеріальну допомогу та звернулися до уряду та всіх відповідних структур щодо газового питання. Сесія ж завершилась на позитивній ноті: присвоєнням звання «Почесного громадянина» і врученням відповідних посвідчень та нагрудних знаків. Серед почесних: Іван Куделя, Йосип Барна, Василь Бренер, Михайло Соломаха, Степан Фегер, Антон Чепка та пан Клайн.