У ході сесійного засідання Тячівської районної ради обговорили 12 питань

Депутати Тячівської районної ради зібралися на чергову сесію, аби розглянути найбільш актуальні питання. Серед них – і оновлення дорожнього покриття у населених пунктах району.
 
У ході сесійного засідання обговорили 12 питань: фінансові, соціальні, майнові. Затвердили обранці і нові програми, а також внесли зміни до діючих. Та чи не найбільш важливе рішення, що ухвалили депутати, стосується доріг району. Місцеві скаржаться: ремонтувати автошляхи потрібно негайно, бо їздити ними просто неможливо.

Однак на засіданні сесії говорили здебільшого про поточний ямковий ремонт. Голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук каже: на капітальні зміни коштів немає. Чиновник розказав, де роботи вже виконали і куди техніка тільки прямує.

Обговорили на засіданні ще одне актуальне питання – інвестиції в район. Бо вільних коштів у бюджеті немає, а Тячівщину, як край туристично привабливий, потрібно чимдуж розвивати.

Окрім цього, депутати обговорили питання соціального захисту та підтримки учасників АТО, членів їхніх родин та тимчасово переселених громадян, а також організації оздоровлення та відпочинку дітей у районі на 2018 рік.