Закарпаття долучилося до форуму, присвяченому незалежному суду

У Києві відбувся загальнонаціональний форум під назвою “Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці”.

 

Аби залучити якомога більше представників судової гілки влади, мас-медіа та громадськість, захід проходив в режимі онлайн-трансляції у всіх областях України. Закарпаття не стало винятком, тож в Ужгороді до дискусії долучились судді-спікери, прес-секретарі та працівники апаратів судів з усієї області.

Під час форуму керівники судових установ країни разом із міжнародними експертами та представниками інформаційних агентств намагались проаналізувати результати співпраці в контексті судової реформи. Також в ході дискусії присутні шукали інструментарій щодо наповнення інформаційної платформи якісним контентом.

Серед важливих нововведень щодо відкритості судів форум виділив сервіс онлайн-трансляції судових засідань. Нововведення є досить зручним, адже не виходячи з дому, кожен громадянин, який має доступ до всесвітньої мережі, може стати учасником судового засідання. Більше того, кваліфіковані правозахисники допоможуть розібратись із юридичною термінологією, коментуючи хід судового процесу.

Форум проходив не тільки у форматі виступів спікерів. Більшість часу учасники мали змогу проводити дискусії, вносити свої пропозиції та міркування, долучаючи до цього процесу також присутні через відеозв’язок регіони.