Закарпатський нардеп Роберт Горват: Радий бачити, що наші з АсМАП пропозиції були почуті

Думаю, ні для кого не є таємницею, що ситуація з видачею та обліком дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення в Україні бажає бути кращою. 

Про це на своїй офіційній сторінці в соцмережі FB повідомив закарпатський нардеп Роберт Горват:

Існують складнощі з розподілом дозволів, бракує об’єктивної інформації про фактичний перетин кордону перевізниками, періодично дозволи у країні просто закінчуються, блокуючи роботу усієї галузі.

Ми з колегами Василем Петьовкою та Валерій Лунченко уже не перший місяць поспіль відслідковуємо стан справ. У численних зверненнях до Мінінфраструктри пропонували, в тому числі, і варіанти вирішення проблеми, розроблені разом із представниками Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП).

Наразі у Мінінфраструктури нас запевнили, що тестова програма для електронного розподілу дозволів буде впроваджена уже в першій половині липня. Планується також запуск автоматизованої системи видачі та обліку дозволів, використання бланків зі спеціальними QR- та бар-кодами.

Радий бачити, що наші з АсМАП пропозиції були почуті. Сподіваюся, розпочата робота вже незабаром принесе перші позитивні результати, допоможе стабілізувати ситуацію у сфері міжнародних автомобільних перевезень, прибрати корупційні ризики та налагодити прозору та ефективну роботу перевізників – зазначив нардеп.

Офіційний портал Верховної ради України