Прокуратурі на замітку: як ужгородські чиновники сприяли незаконній приватизації котельні

В ході здійснення журналістської діяльності, кореспондентами uzh-news.com.ua було отримано відомості, які містять конфіденційну інформацію професійного характеру.

Так, за інформацією власних джерел з місцевої ради м. Ужгорода, нами було встановлено факт незаконної приватизації однієї з котелень міста, яка знаходилася у комунальній власності. Знаходиться котельня на вулиці Університетській.

Згадувана приватизація відбулася за схемою описаною в матеріалі “Журналісти розпочали розслідування “тихої приватизації” комунального майна Ужгорода”.

Однак, нам вдалося вияснити, що чиновникам місцевої ради м. Ужгорода було підробленно документи, а саме – внесено неправдимі відомості щодо ремонту покрівлі котельні та заниження реальної вартості будівлі.

Таким чином, посилаючись на фіктивний ремонт покрівлі, посадовими особами місцевої ради Ужгорода було здійснено незаконну приватизацію комунального майна міста на користь третіх осіб.

Представники ЗМІ сподіваються на своєчасну реакцію правоохоронців, та просять їх перевірити інформацію викладену у мас-медіа.