Закарпатська поліцейська вийшла на слід наркоторговців та була вбита – повідомляє батько загиблої

Про це повідомляє офіційна сторінка ВО Свобода в Закарпатській області.

Легіон Свободи висловлює щирі співчуття втраті бійця батальйону “Донбас” з позивним “Дед”. Наш бойовий побратим втратив найцінніше – доньку.

Катерина найвірогідніше була вбита через свою професійну діяльність, будучи лейтенантом Берегівського відділення ГУ Національної поліції України в Закарпатській області, вийшла на слід наркоторгівців.

Вимагаємо прозорого та неупередженого розслідування смерті Катерини Карнаухової та притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних осіб.

У випадку невиконання наших вимог ми будемо змушені розпочати прямі дії для покарання всіх причетних осіб. – зазначили у ВО Свобода.

Батько дівчини розповів, що її доставили в реанімацію 19 травня. Через три дні вона померла. Боєць вважає, що смерть дочки мала насильницькі ознаки, а винними вважає її колег-поліцейських, які “кришують” наркотрафік і контрабанду.

Повідомляється, що попередня медична експертиза показала, що дівчина померла від аневризми судин головного мозку. Тобто ознак насильницької смерті немає.