На хабарі затримано начальника управління майна Ужгорода Тетяну Полтавцеву

Про це на своїй сторінці в соцмережі Фесбук повідомив депутат міської ради м. Ужгород – Віктор Щадей.

 

На хабарі затримано начальника управління майна Ужгорода Полтавцеву. Що там Андріїв розказував нам про чесність і прозорість мерії? Як то кажуть, прийшов на пса мороз повідомив місцевий депутат.

Майже одразу інформацію підтвердили в прокуратурі Закарпатської області та розмістили відповідне відео інциденту.

Йдеться про начальника управління майном міста Департаменту міського господарства Тетяну Полтавцеву.

У прокуратурі звітують, що правоохоронцями задокументовано, як службовець вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м.


 

– В подальшому, за 3 тис 200 доларів США вона пообіцяла вирішити питання із приватизацією вказаного об’єкту з розрахунку по 100 доларів США за кожен квадратний метр. Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди, – йдеться у офіційному повідомленні прокуратури.

 

– Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.

 

Спецоперацію з затримання провели спільно Департамент захисту економіки Національної поліції та закарпатська прокуратура.