Мер Мукачева програв суд в позові до телеканалу “М-студіо”

Перед Мукачівським міськрайонним судом – зібрались люди.
 
Прийшли підтримати телерадіокомпанію «М-Студіо», на яку подав позов міський голова Андрій Балога про захист честі, гідності, ділової репутації після виходу в ефір репортажу «Сесійні питання: гроші та автобуси».

У серпні 2017 року Управління захисту економіки Нацполіції оприлюднило інформацію, у якій посадових осіб Мукачева звинуватили у розтраті бюджетних коштів на суму 4,7 мільйонів гриивень під час закупівлі автобусів.

Журналісти М-студіо розповіли про це у сюжеті інформаційної програми “Час” і задали логічне питання: чи могли подібні закупівлі відбуватись без відома керівництва міста?

На це і образились у міській раді. Ну і подали позов у суд.

Серед присутніх не тільки громадські активісти, журналісти, волонтери, а й просто небайдужі мукачівці. Справу веде суддя Володимир Монич.

Проте активістів до залу суду не пустили, оскільки засідання відбувалося за спрощеною системою. Мукачівський міський голова Андрій Балога суд проти телеканалу «М-студіо» програв, згідно із рішенням: суд ухвалив- у задоволенні вимог Мукачівського міського голови до М-студіо “про захист честі, гідності та ділової репутації” – відмовити!