У фіналі кубку області серед аматорів ФК “Минай” перемагає з рахунком 5:0 (ФОТО)

Сьогодні, 9 червня, на новозбудованому стадіоні футбольного клубу “Минай” відбувся фінал Кубку Закарпаття серед аматорів.

Господарі поля приймали команду ФК “Вільхівці” з Тячівщини.

На урочисте відкриття стадіону завітало понад 2000 глядачів – справжніх фанатів закарпатського футболу.

Серед поважних гостей було помічено – голову закарпатської ОДА Геннадія Москаля, народних депутатів: Валерія Лунченка, Михайла Ланьо, Роберта Горвата та Василя Петьовку, керманича ГУНП в Закарпатській області Романа Стефанишина, та президента ФК “Минай” Валерія Пересоляка, які взяли участь в урочистостях з нагоди фінального матчу та нагородженні переможців.

Перший тайм матчу закінчився з рахунком 1:0 на користь минайців, гол оформив Ігор Вагін.

На початку другого тайму володарі поля за декілька хвилин встигли забити 3-и гола, авторами яких стали – Яромир Лобода, Василь Пиняшко та Роберт Гегедош.

Наприкінці другого тайму Владислав Образцов провів неймовірний гол через себе у ворота суперника.

Справжнім святом футболу залишилися задоволені, як глядачі та фанати футболу, так і ужгородська команда, яка здобула черговий трофей “гри мільйонів”.

ФК “Минай” – ФК “Вільхівці” 5:0.