Квартирні крадіжки — один з найпоширеніших видів злочинів на Закарпатті

Як правило, збільшення активності злодіїв припадає саме на літо, в сезон відпусток, для крадіїв розпочинаються справжні “жнива”.
 
Наразі поліція Мукачева просить допомогти впізнати чоловіків, які можуть бути причетними до крадіжок – коментар про крадіжки протягом останніх місяців. За усіма фактами цих злочинів відкритті провадження за статтею 185 ч.3. кримінально кодексу України, якщо зловмисників встановлять, їм загрожує від 3 до 6 років.

Найчастіше викрадають малогабаритні речі, це: гроші, та ювелірні вироби. Щодо того, як вберегти свою оселю від злочинців, то правоохоронці радять: скоротити до мінімуму коло осіб, які б знали про вашу відсутність вдома, не хизуватися дорогими покупками, не економити на вхідних дверях та на якісних, і надійних замках.

Люди ж цими правилами не нехтують.Правоохоронці кажуть: всі замки зламуються, різниця полягає лише в часі та кількості шуму – коментар начальник Управління поліції охорони в Закарпатській області – Також закликають при можливості, встановити сигналізацію. Нагадують і про порядок дій, якщо ви побували вдома, і побачили сліди непроханих гостей: взламані двері, чи вікна, перекинуті речі у будинку.

Викликати слідчо-оперативну-групу зателефонувавши на лінію 102, нічого не чіпати, щоб зберігти сліди. Також зазначають, що чим швидше ви повідомите до поліції про злочин, тим більша імовірність що грабіжників знайдуть.