В Ужгороді відбулися перемовини між Головою ОДА та ініціативною групою Холмівської ОТГ (ВІДЕО)

Неодноразові протести, перекриття дороги, численні офіційні звернення, і врешті , за півтора року, представники перспективної Холмівської ОТГ зустрілися з Геннадієм Москалем.

 

Голова ОДА, каже нічого проти, об’єднання Холкімської ОТГ не має , однак просить жителів зачекати деякий час, або ж звертатися до суду.

Представники ініціативної групи, в свою чергу оголосили свою точку зору на об’єднання з Ужгородом. Кажуть громада проти, і на перекір суспільної думки йти не будуть. Тим часом запевняють закон не порушують, адже ключове словосполучення у частині децентралізації – добровільне об’єднання.

А від голови просять допомоги. Просили озвучити причини, не підписання. Голова ОДА в свою чергу пояснив, документи про об’єднання не підпише, поки не буде поправок у конституції. В якій саме частині – не озвучив, каже про це знають голови сіл. І наразі не хоче нагнітати. Однак це питання вирішує вже в уряді.

Тим часом запевняє ближче до кінця травня, зустрінеться з представниками ОТГ ще раз, і повідомить про результати перемовин. Наразі ж пропонує не гарячкувати, а організувати спільний фестиваль. Зі слів Геннадія Москаля, наразі процес об’єднання на Закарпатті повністю припинили. Перемовини тривали більше двох годин, не обійшлись без суперечок, які час від часу закінчувалися жартами.

Вирішили зустрітися ще раз. голови сіл кажуть, аби перестрахуватися планують оформити відповідний позов до суду.