На території Берегівського району лісівники регулярно організовують очищення лісового фонду від сміття

На кожному з 7 рекреаційних пунктів встановлені баки для збору сміття, однак, як виявляється, цього недостатньо.

 

Під час останньої ревізії Державна екологічна інспекція у Закарпатській області працівникам державної лісової охорони видано припис, притягнуто до адміністративної відповідальності 32 посадові особи лісогосподарства на загальну суму штрафів 4896 гривень за сміття. З вищезазначеною новиною можна ознаймитися за посиланням.

Окрім того, працівники державної лісової охорони регулярно прибирають сміття у лісових масивах. Інколи, як це заплановано на наступний тиждень, навіть не на своїй території.

А це додаткова турбота лісових господарників. Нехай і додаткова, нехай неоплачувана, але ставляться вони до неї відповідально, щоб і ті, хто не пов’язаний із лісовою галуззю, полюбили ліс, шанували його та про красу берегівських лісів понесли звістку і в далекі світи.

Адже лісівники піклуються і про людей і про природу і щороку Берегівське лісове господарство облаштовує рекреаційні пункти, витрачає певні кошти на підтримання рекреаційних пунктів у належному стані.

Та як не гірко нині констатувати, але весняний моніторинг рекреаційних пунктів та лісових угідь засвідчив: ще частішими стали тут випадки вандалізму, нахабного їх засмічення, як і довколишніх лісів.

Відтак лісівники закликають громадськість більш відповідально ставитися до навколишнього середовища та берегти лісові масиви, не спалювати і не викидувати сміття у лісфонд, річки або потічки.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ